10 Slotov Skladovanie Tašky Taška Esenciálny Olej Prípade Doterra Mladých Živých Navi Sprej Držiak na Fľašu Organizátor Skladovacie puzdro

Informácie o produkte:

10 slotov 10 ml

Farba: Čierna, Armáda Zelená, Fialová

Veľkosť:14*15 cm

Sloty:10 slotov

10 sloty 1-2ml

Farba: Čierna, Fialová

Veľkosť: o 6.8*11.7 cm

Materiál: EVA

Funkcia:

1,Zabrániť Kolízii: skladovanie taška ľahko ukladá vaše esenciálny olej fľaše, ich prevenciu pred zrážkou a ich chrániť pred slnečným žiarením.

2,Hard Shell: S nepremokavé a shockproof hard shell, esenciálny olej je bezpečný v kontajneri. Taška je aj kompaktný a ľahký.

3,Robustná a Odolná: Na storge taška je robustné a odolné s dvojitým zipsom a remienkom na ruku. ľahko sa prenáša.

Materiál: Vyrobené z Textílie materiál, shockproof, opotrebovaniu a treniu odolný

Veľká Kapacita: 10 oddelení pre esenciálny olej fľaše(10 ML/2ml) skladovanie

Dobrý Organizátor: Uloženie základných olej a zabrániť fľaštičky od cinkanie spolu

Oka Mriežky: oka vnútorné vrecko môžete uložiť vaše ďalšie drobné doplnky

Použitie: Skvelé pre doma, prepravu alebo cestovanie

Package zahrnuté:

1* Esenciálny Olej Puzdro

Poznámka:

Predávať len skladovanie tašky (vybavenie a príslušenstvo nie je súčasťou balenia).

Vzhľadom na svetelné a displeja nastavenie rozdiel, položky farby sa môžu mierne líšiť od obrázkov.

Prosím, nechajte mierne rozmer rozdiel vzhľadom na rôzne ručné meranie.

Štítky: cestovná taška, drôt organizátor imdustrial, vrecka na prach tašky, peint peračník, cyperus olej, taška na rameno, chryzantéma olej, esenciálny olej taška partij, súprava lekárska taška, esenciálny olej prípade veľkých.

Platné Priestor Obývacia Izba
Číslo Modelu DB199