Thrisdar 12W 18W Nordic LED Track Ľahké Hliníkové Strop Železničnej Trati Pozornosti obchod Obchod Okno Showroom Výstava Sledovať Lampy

Thrisdar 12W 18W LED Track Ľahké Hliníkové Strop Železničnej Trati Pozornosti Domov obchod Obchod Okno Showroom Výstava Sledovať Lampy

Model: Tvorivé LED Track Svetlá Reflektorov

Príkon: 5W 12W 18W

Farba: Teplá Biela, Biela

Vstupné Napätie: AC85V - 265V (v downlight obsahuje napájanie)

Materiál Telesa: Aluminum

LED pracovná teplota: -25°C - +65°C

Aplikácia:

Domácnosť, Supermarket,Výstavy, Zadnej stene

Foyer, Spálňa, Kuchyňa, Jedáleň, Pracovňa, Hotel, Reštaurácia, Múzeum.

1PC 5W 12W 18W Led Track Light

1. Budeme pokračovať vo všeobecnosti objednávok do 24 hodín po prijatí platby. 2. Čína príspevok obyčajný malý balík plus a Čína príspevok registrované leteckej pošty trvá predpokladaná 15-60 dni. 3. Odporúča zásielky: www.zsvoderady.sk štandardná doprava-viac stabilné,bezpečné,rýchlejšie. 4. Ponúkame tiež express shippings, ako je DHL, UPS, EMS atď, prosím, neváhajte a kontaktujte nás, ak ste sa naliehavo. 5. Budeme akceptovať vráti a náhrady do 15 dní po objednávku, prosím kontaktujte nás. 1. Sme kvapka lode všade vo svete, prosím, neváhajte nás kontaktovať, ak máte akékoľvek otázky alebo pripomienky. 2. Ponúkame najlepšie ceny pre veľkoodberateľov, a odporučiť najlepšie zásielky. 1. Prosím, nechajte 5-hviezdičkový spätnú väzbu, ak ste spokojní s našimi výrobkami a služby, budeme radi, (Položka, ako je Popísané 5 Hviezd, Komunikácia 5 hviezd, dodacia lehota 5-stars). 2. Ak výrobky, ktoré ste dostali bola poškodená alebo nesprávne štýly, prosím, nenechávajte žiadne negatívne ohlasy prvý, láskavo kontaktujte nás,budeme sa s tým vyrovnať a vypracovať najlepšie riešenia, Vaša spokojnosť je náš pohyb urobiť lepšie.

Štítky: sledovať svietidlo kov, úlohou svetlá, showroom, svetlo showe izba, lampa trati, železničnej led lampa, tangá tiger, led showroom, lampa vonkajšie steny, mi osvetľovacie.

Zdroj Napájania AC
Prepnúť Typ Gombík prepínač