20 Farieb, Žiariace v Tme Epoxidové Živice Pigment Súpravy Svetelné Farbivo Tekutej Živice Farbivo, Šperky, Takže Drop Shipping

Popis:

20 Farieb, Žiariace v Tme Epoxidové Živice Pigment Súpravy Svetelné Farbivo Tekutej Živice Farbivo Šperky Robiť

Odlišné od normálnych pigmenty,to živice farbivo môže svietiť v tme

po absorpciu svetla,šetrné k životnému prostrediu,netoxické,non-rádioaktívne.

Živica farbivo môže byť dobre integrovaný do živice,

a v kombinácii s ľahko iné epoxidové farbivo získať potrebné farby.

Na tekuté epoxidové pigment je zabalený do priehľadného a mäkké fľaše,

to prichádza s malý tip,ľahko squeeze a ovládať množstvo.

môže byť široko používaný na šperky, výroba,odev, remeslá a dekorácie,odlievanie

a povlak alebo iné DIY robiť.

Špecifikácia:

Typ: svetelný pigment

Materiál: Epoxy

Čistý obsah: 10 ml

Farba: 20 Farieb

Červená,Oranžová,Žltá,Zelená,Modrá,Fialová.Ružová.Biela,

Obloha Modrá,Jade Whue, Svetlo Červená,Pearl Modrá,Fialová,

Broskyňa,Citrón.Červeno Oranžová,Ovocie, Zelené,Ružové Červené Strieborno Šedá

Poznámka:

Č maloobchodnom balení. Prechod: 1cm=10 mm=0.39 palcový Prosím, dovoľte 1-2cm chyba kvôli ručné meranie. pls uistite sa, že nemáte myseľ pred vás cenovú ponuku. V dôsledku rozdielov medzi rôznymi monitory, obrázok sa nemusí odrážať skutočný farba položky. Ďakujeme! Balenie obsahuje:

20 Farieb x Svietiace Pigmenty.

Štítky: farbenie farbenie, fluorescenčné olej, farbivo, crystal epoxidové živice pigment, acryl kvapaliny, svietiť v tme živice, voľné pigment nastaviť, čiernej živice farby, tekutej živice uv, dóm nálepky, svetelný prášok živice.

Číslo Modelu GUGUJI222
Hmotnosť OTHER