10/5 ks Závesný Držiak Displeja Čačky Stojan Svetlo Rastlín Hrniec Železa Stojana Rámu W/ háčik Biela Pre Spálne Záhrade Domova Darček

Popis:

*Klasické čierne a jednoduchý dizajn nie odvádzať pozornosť od ozdoby.

*Dizajn pre domov, záhradu svadobné dekor a môžete zavesiť kvetináč terárium, čarodejnice loptu, mini svietidla a Vianočné ozdoby atď.

*Dať svoje obľúbené ornament a elegantný stojan displej a získate perfektný nerušený výhľad na ornament.

*Pridať pekné na zdobenie akejkoľvek miestnosti a priviesť svojich priateľov a rodinu a dobrú náladu.

*Funkcie:

Nízka hmotnosť a vysoký výkon.

Elegantný žehlička stáť.

Zdobiť vaše spálňa,obývacia izba ,kuchyňa alebo iné použitie.

Vyrobené z vysoko kvalitného železa,a farba je svetlá.

Špecifikácie:

Materiál:železo.

Farba:biela

Veľkosť:9 v

Množstvo: 5 ks/10pcs

Balík obsahuje:

5/10pcs železný stojan.(nie vrátane gule)

Poznámka:

1. Skutočné farby položky môžu byť mierne odlišné od obrázky zobrazené na stránkach spôsobené mnohými faktormi, ako sú jas monitora svetlo a jas.

2. Prosím, nechajte mierne ručné meranie odchýlky pre údajov.

Štítky: home decor starožitný, pre domáce, vzduch rastlín tillandsia, dekor, váza záhrady, žehlička, plastové hrniec, Záhrada, črepníkové rastliny stojan, závesné dekorácie jedľa, žehlička kovaného železa.

color11 Spálňa polica
COLOR10 Nástenná Polica