Malá Bránka Náušnice pre Mužov, Ženy S Čaro Pierko Obruče Dangles Čiernej Nerezovej Ocele Hip Hop Goth Kpop Náušnice pre Mladistvých

Prečo Si Vybrať GulCean Nehrdzavejúcej Ocele, Šperky?

1)Módne:nerezovej ocele, šperky budú nie len ukáže móda a šarm, ale tiež sa odráža jeden mužnosti. 2) Dostupné: z Nehrdzavejúcej ocele, šperky, je jednoduchšie sa dostať, a lacnejšie, než drahé jemné šperky. Žiadne starosti pre straty. 3)Nízke nároky na Údržbu: z Nehrdzavejúcej ocele, šperky, vyžaduje malú alebo žiadnu údržbu, aby ju hľadá nové. To si zachová svoj lesk s príležitostné čistenie s jemným čistiacim prostriedkom. 4)Trvanlivosť: z Nehrdzavejúcej ocele, šperky má koróznu odolnosť a odolnosť voči oderu, je vysoko odolný voči poškriabaniu, hrdzaveniu a zhoršuje. Je to dobrá voľba pre šperky, ktoré sa nosia na dlhý čas. 5)Hypoalergénne: Všetky nehrdzavejúcej ocele jewelries sú Nikel zadarmo, bez Olova a Chrómu zadarmo. Tak nehrdzavejúcej ocele, šperky, je hypo-alergénne, čo je skvelá voľba pre niekoho, ktorých pokožka je citlivá na kov. Samozrejme ,že to nebude zase vašej pokožky, zelená alebo inú farbu. Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, neváhajte a pýtajte sa, radi vám odpovieme na vaše otázky, akonáhle je to možné.

Funkcie:

❤MÓDNE NÁUŠNICE MATERIÁL ▬ Vybraných vysoko kvalitných titánové ocele, odolnosť voči silné kyseliny a silné zásady, bez farby vyblednutiu a bez skreslenia. Bezpečné a environmentálne kovov, neškodné pre ľudské telo. ❤ HOOP NÁUŠNICE ROZCHOD VEĽKOSŤ ▬ Priemer uchu krúžok--0.47", Dĺžka reťazca--0.98". Ideálna veľkosť pre väčšinu mužov a žien. S dobre lesk a hladký povrch, žiadne škrabance k uchu. ❤ RÔZNE NÁUŠNICE ŠTÝLY ▬ Špeciálny dizajn-- vintage pierko strapec obruče/ classic kríž strapec obruče/pop lebky strapec obruče/ jedinečnú šidlo strapec obruče/ cool sférické strapec obruče. Odnímateľný dangles umožňujú rôzne štýly na zápas.Môžete vytvárať jedinečné kolokačných ukázať rozdiel každý deň. ❤ KPOP HOOP NÁUŠNICE ▬ Štýlová a elegantná hľadá, musíte byť najviac atraktívny. Najlepšie šperky pre váš priateľ, priateľka, milenka, najlepší priateľ, tím-kamaráti atď. ❤ GulCean NAJLEPŠIE SLUŽBY ▬ 100% Kvalitu Výrobkov Záruka, ak máte akúkoľvek otázku alebo problém, o náušnice, prosím, kontaktujte nás. Mať Sladké Milujú Šperky, aby spĺňali pekný deň. Zaslúžite si to:) ?Teplé Tipy: Titánové ocele tiež patrí do kovu, takže Ak ste alergickí na kovy, Šterlingov Strieborné náušnice je lepšia voľba :)

GulCean Značky Pakege

ČIERNA

OCELE

Štítky: náramok kpop, diabol harajuku, dievča visieť náušnice, dieťa dvere jumper, keychain kpop, black hrotmi náušnice, kórejský malé visieť náušnice, black awn spinelovou náušnice, roztomilý tehotenstva, gotická sex.

Materiál Kov
Ako Dary Ako narodeninové darčeky, Vianočné darčeky, Nový Rok darčeky,atď.
Tvar\vzor Pierko
Alergická Hypoalergénne.
Náušnice Typ Bránka Náušnice
Štýl Hiphop/Rock
Číslo Modelu A0181+A0185
Vhodné davu Muži,Ženy, Mládež, Chlapci Dievčatá.
Veľkosť (Dĺžka * Šírka) 40 mm * 28 mm
Vlastnosti materiálu Č Fade/Robustné/Trvanlivé.
Pohlavie Unisex
Kovy Typ Z Nehrdzavejúcej Ocele
Jemné alebo Módne Móda
Úroveň kvality, Top Kvality.
Položka Druh Náušnice