1PC Indickej Dream Catcher Osvetlenie Pierko Dreamcatcher S 2M String Svetle Nočnej Lampy, Detská Spálňa Závesné Dekorácie

1PC v Indickom Štýle Ručné Dream Catcher Pierko Dreamcatcher S 2M String Svetle Nočnej Lampy, Detská Spálňa Závesné Dekorácie

Dream Catcher Osvetlenie Závesné Dekorácie Svetla 2 M 20 Led Medený Drôt Lampa Festival Nočné Svetlo Pre Spálne Auto

Popis:

Pomocou vysoko-kvalitných materiálov, jemne tkanie krásne, originálne, teplé a tajomné dream catcher.

České a native American style: visí dream catcher nad alebo okolo spanie, filter zlé sny a priviesť vás do krásneho sna.

Reťazec svetiel boli zabalené okolo dream catcher, si môžete zavesiť to na vôli.

Jemné remeselné visí dream catcher dekorácie, je to ideálny darček pre sviatok, narodeniny a party. Priniesť požehnanie pre seba, priateľov, rodinu alebo milenci.

Špecifikácia:

Materiál: Perie a Čipky

Svetelný reťazec materiál: LED medený drôt lampa

Farba: Ružová,Biela,Zelená,Fialová,Modrá

Dreamcatcher veľkosť:Priemer 11.5 CM

Celková dĺžka: 59 cm

Hmotnosť: 60 g

Batérie: 2*gombíková batéria CR2032(súčasťou balenia)

Balenie obsahuje:

1 x Dream catcher osvetlenie závesné dekorácie

1. DOPRAVA PO CELOM SVETE. (S výnimkou niektorých krajín, a APO/francúzskej polynézie)

2. My len loď na potvrdenej objednávky adresy. Vaša objednávka adresa sa MUSIA ZHODOVAŤ dodaciu adresu.

3. SLUŽBY TRANZITNÝ ČAS je poskytované dopravcom a vylučuje víkendy a sviatky. Tranzitné časy sa môže líšiť, a to najmä počas prázdnin.

4. Ak ste nedostali vašu zásielku do 30 dní od zaplatenia, prosím, kontaktujte nás. Budeme sledovať zásielky a dostať späť k vám čo najskôr odpoveď. Naším cieľom je spokojnosť zákazníka!

1. Máte 7 dní, kontaktujte nás a 30 dní na vrátenie to od dátumu jej prijatia. Ak táto položka je vo vašom vlastníctve viac ako 7 dní, považuje sa to používa a MY VÁM NIE je PROBLÉM VÁM VRÁTENIE peňazí ALEBO VÝMENU. Nie sú ŽIADNE VÝNIMKY! Prepravné náklady, je medveď tak sa predávajúci a kupujúci v pol.

2. Všetky vrátený tovar MUSÍ BYŤ v pôvodnom obale a MUSÍTE nám POSKYTNÚŤ prepravné číslo zásielky, konkrétny dôvod pre návrat, a vaša po#.

3. Vrátime vám PLNÚ VÍŤAZNÁ cenová PONUKA, po prijatí položky v jej pôvodnom stave a obale so všetkými súčasťami a príslušenstvom v cene, PO OBOCH Kupujúci a Predávajúci zrušiť transakciu z www.zsvoderady.sk. ALEBO môžete vybrať, či sa majú náhradu.

4. Budeme znášať všetky náklady na dopravu v prípade, ak produkt(y) je (sú) nie, ako inzeroval.

1. 12 mesiacov Výrobcu obmedzená Záruka za chybné položky (s výnimkou položiek, poškodené a/alebo zneužité po prijatí). Príslušenstvo sa dodáva s 3-mesačná záruka.

2. Chybný tovar MUSÍ BYŤ oznámené a vrátil sa do záručnej doby (a v pôvodnom obale, ak je to možné). Musíte povedzte nám, čo vada, a povedzte nám vaše číslo objednávky. NIE SME OPRAVIŤ ALEBO VYMENIŤ POLOŽKY S UPLYNUTOU PLATNOSŤOU ZÁRUKY.

Súhlasíte, že všetky vyššie uvedené politiky po objednaní na www.zsvoderady.sk!

Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka! Spätná väzba je veľmi dôležité, aby Sme požiadať, aby ste nás kontaktovali bezprostredne PREDTÝM, než ste nám, neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu, aby sme mohli uspokojivo riešiť vaše problémy.

To je nemožné, riešiť problémy, ak nevieme o nich.

Štítky: pierko poschodí lampa, lampa vodopád, vták lampa prívesok, pierko lampa, Žiary stick, coquimbo led, lampa led, sen lampa, india lampa, druh nočné svetlo.

Funkcia 8 Festival Nočné Svetlo Pre Spálne Auto
Pierko 6 Dievča Spálňa Romantický Závesné dekorácie, darčeky