SEMBO 2147pcs Mesto Techniku Letectva Rocket Stavebné kamene, Umelé Satellite Launch Vehicle Stvoriteľa Vesmíru Kozmonaut Tehly Hračky pre Dieťa

Počet stavebných blokov (kusov): 904-2147pcs Vhodné pre deti nad 6 rokov, garantujeme, že naše produkty sú kvalitné-metodickú a výrobky dodávané zahŕňajú všetky súčasti príslušenstva a montáž príručky. Ale žiadne pôvodné okno (bez krabice).

Štítky: položka lego city, auto lego technic, launch x431, blok technic, rocket, sembo techniku, rovina, lego creator, sembo knihy, lego priestor, sembo technic.

Funkcia 8 Priestor Kozmonaut Tehly
Certifikácia 3C
Funkcia 9 Umelý Satelit Bloky
Funkcia 5 Vianočný darček darček hračky deti narodeninám hračka darček