Bezdrôtový Infračervený Prijímač Učenia Typ Modulu + 3-Key Black Diaľkové Ovládanie 150mA 5V 2-Kanálový 2bit DIY Kit

POZNÁMKA : máme dokumenty väčšiny produktov v našom obchode

Ak ju potrebujete , kontaktujte nás :)

Zavedenie Nového Výrobku:

1.Prevádzkové Napätie:4.5-5.5 V (VCC spája s mocou, pozitívne;GND spája s mocou, negatívne;NC,COM,Č spojiť s výstupom;výkon záťaže je menej ako 1000W)

2.Modul Špecifikácia:L60*W40*H21mm

3.Typ modulu:typ vzdelávania (podpora NEC formát infračervené diaľkové ovládanie);všetky prevádzkový prúd nie je viac ako 150mA

4.Prevádzkový Režim:self-lock, inching;inter-lock, náhodný spínač

5.Operačný Označenie:D2 (indikátor napájania na čítanie),D3 (učenie sa indikátor lampa);D4-D5 (relé spínač, ukazovateľ lampa)

Pomocou Metódy:

Tam sú 3 tlačidlá celkom:S1,S2,S3 (predvolené výstup nízkej úrovni)

1.Jeden Kanál Vyučovacie Metódy:

Prvý kanál vzdelávania:po zapnutí,stlačte tlačidlo S1 a potom uvoľnite,učenie indikátor lampa bude blikať raz.Stlačením druhého tlačidla sa naučil na diaľkové ovládanie,učenie indikátor lampa bude blikať rýchlo, za tri razy;to predstavuje prvý kanál vzdelávania je úspešné

Druhý kanál vzdelávania:po zapnutí,stlačte S2 tlačidlo a potom uvoľnite,učenie indikátor lampa bude blikať raz.Stlačte tretie tlačidlo, aby sa naučil na diaľkové ovládanie,učenie indikátor lampa bude blikať rýchlo, za tri razy;to predstavuje druhý kanál vzdelávania je úspešné

2.Úplné Vypnutie Vzdelávania:

Po power on a stlačte S2,S3 v rovnakom čase, potom uvoľnite dve tlačidlá,, a na učenie indikátor lampa bude blikať na dvakrát a vypnutie a potom stlačte prvé tlačidlo na diaľkovom ovládači,učenie indikátor lampa bude blikať rýchlo, za tri razy;to predstavuje úplné vypnutie funkcie bol stanovený úspešne

3.Self-LOck,Inter-Lock,Inching Vzájomnej Prepínanie Prevádzky Krokov:

Inter-lock:keď je napájanie vypnuté,stlačte učiace tlačidlo S1 a zapnutie;učebné indikátor lampa bude blikať rýchlo, za tri razy;nastaviť ako inter-lock výstup (stlačte tlačidlo na diaľkovom ovládači,príslušný kanál bude výstup, zatiaľ čo iné kanály sú všetky zatvorené a žiadny výstup)

Self-lock:keď je napájanie vypnuté,stlačte učiace tlačidlo S2 a poower na;učebné indikátor lampa bude blikať rýchlo, za tri razy;nastaviť ako self-blokovací výstup (stlačte tlačidlo na diaľkovom ovládači,príslušný kanál negácia nebude mať vplyv štátu ostatných kanálov;ak uvoľnite diaľkové ovládanie,výstup štátu zostane)

Inching:keď je napájanie vypnuté,stlačte učiace tlačidlo S3 a silu na učenie indikátor lampa bude blikať rýchlo, za tri razy;nastaviť ako inching výstup (stlačte tlačidlo na diaľkovom ovládači,príslušný kanál bude výstup;ak uvoľnite diaľkové ovládanie,výstup bude zastavené)

Odkaz Pripojenie Okruhu:

Štítky: diy smd spájky praxi, diy electron auta, box mod auta, 433mhz univerzálne diaľkové ovládanie spínač dc, lg modul auta, 8 modul auta, dbg bezdrôtovú nabíjačku prijímač, 5m, 1set infračervené diaľkové ovládanie modulu, diy kit spájky.

Číslo Modelu infračervený prijímač
Package SOP
Typ modulu učenie typu (podpora NEC formát infračervené diaľkové ovládanie)
Aplikácia infračervený prijímač