Neoprénová Zimné Nepremokavé Teplé Rukavice Snehu Lyžiarske Rukavice Snowboardové Rukavice Motocykel Koni Zimné Dotykový Displej Rukavice

Materiál: Neoprén Hmotnosť: 0.09 kg Veľkosť: 26 cm na dĺžku a 13 cm šírka Farba: čierna, sivá, modrá Vhodné pre rodiny sezóna: zimné, jesenné Aplikácia: Muži a ženy nie sú obmedzené Outdoorových športov: lyžovanie, cyklistika, horolezectvo Vlastnosti Produktu: 1: Zhustne potápanie handričkou s velvet vnútri, ľahké a mäkké, teplé a pohodlné, účinné odolnosť voči chladu 2: Vyrobené z kompozitných vetru textílie, dobré teplo uchovávania 3: palm prijíma non-slip dizajn 4: Palec a ukazovák s dotykovou funkciou, tak, že telefón môžete používať kedykoľvek. 5: Teplá-vedenie dizajn: môže udržať v teple aj v zime, takže máte viac pohodlný jazdiť. 6: Vhodné na lyžovanie, cyklistika, cestovanie a iné outdoorové aktivity.

Štítky: rukavice plávať, spearfish, neoprénové rukavice prstové, palčiaky neoprén na potápanie, neopren, muži nepremokavé ski glove, nepremokavé rukavice lyžovanie, nepremokavé snehu lyžiarske rukavice, neoprénová snežných skútrov prstové, ryby rukavice.

Materiál Syntetická Koža
Šport Typ Jazda na bicykli