Sharelife 2ks Nastaviť RGB Hypnotické Aurora & RG Star Laserové Svetlo Diaľkové Ovládanie Rýchlosti DJ Koncert, Party Domov Mini Stage osvetlenie

RGB Hypnotické Aurora : Charakteristika: Diaľkové Ovládanie / AUTO / Aktivované Zvukom / Otáčania účinok. RGB laser aurora zmiešané modré led pozadí účinok.Bolo možné používať diaľkové blízko blue led efekt. Nádherné efekty. Systém chladenia v Inteligentná regulácia teploty. Vonkajšie Farba:Čierna Zdroj Svetla (Laser diode): 3 Diódy (Červená-150mw@650nm x 1 / Zelená-50mw@532nm / Modrá-150mw@mala načítavať pri 450 nm) LED Zdroj: 3W Modré Teplé až čas: 2-8 Minút. Pracovné prostredie: Krytý 10-40°C. Ray Účinok: navštívte, prosím, video a obrázky. Chladiaci systém: Inteligentná regulácia teploty ventilátor (Kritický bod 20°C ) Premietacie vzdialenosť: Laserové-do 100 m (premietanie v tme dosť prostredie, iné svetlo bude mať vplyv na jej účinok) Režim prehrávania: Zvukovo Aktivovaný AUTOMATICKÝ Režim Ovládania: Manuálna, IR Diaľkový Vstup: AC 110-240V@50-60Hz, 9W. (Vhodné pre global power) Výstup: DC 12V@1A Veľkosť: 105x105x50mm. Hmotnosť: 0,50 Kg Package: Laser osvetlením x 1; IR Diaľkové ovládanie ×1; (Č patrí CR2025 3V batérie) užívateľská Príručka (po anglicky) ×1 RG Star Laserové Svetlo: Charakteristika: 1.Mini tvar, ale nádherný efekt . 2.Majú Zvuky/Remote aktívny. 3.To môže zobraziť voľne , alebo môžete použiť diaľkové udržať v kľude. 4.Inteligentná regulácia teploty chladiaceho systému. 5.Rozšírené atmosféru. Informácie: Vonkajšie Farba:Čierny Laserový zdroj: Červená-100mw@650nm / Zelená-50mw@532nm Strieľať vzdialenosť: do 100 m (Len hrať v dosť tmavé prostredie, iné svetlo bude mať vplyv na jej účinok) Režim prehrávania: Zvukovo Aktívny, AUTO,nastavenie Rýchlosti,Flash/stop control. Rozhranie: 5V 1A AC adaptér Napájanie: AC100v-240v , 50/60HZ,15w. (vhodné pre global power) Položka Veľkosť: 9.3*12*5 cm(3.7*4.8*2") Hmotnosť balenia: 0,4 kg Balenie: 1 x Laser osvetlenie; 1 x Napájací kábel ; 1 x Diaľkový ovládač (č patrí CR2025 3V batérie ako letecky problém) 1 x užívateľská príručka Príručka (po anglicky/Číňan); 1 x Farebný kartón . Účel: DJs, Kapely, Barov, Krčiem, Klubov, Kolieskových korčuliach klziská, KTV, Rodinnú oslavu, Narodeniny, oslavy, Svadby, Slávnosti, nákupné Centrum, Obchod, Predajňa a iné určené miesto. Poznámky: 1. Prosím, prejdite cez všetky description pred nákupom. 2. Video a obrázky boli realizované v rámci tmavé oblasti, s hmlové efekty. 3. Rozlíšenie videa môže sa zdajú byť sivý, ale skutočný efekt bude lepší ako video, ktoré ste videli. 4. Položka skráti to jeho život, ak je to vedenie beh na dlhú dobu ako 5 hodín(vypnutie na 15 minút, keď to bol beh na niekoľko hodín). 5. Uchovávajte mimo dosahu detí a ŽIADNE priame oči kontakt na laserového svetla. 6. Prosím dodržiavať návod na použitie počas používania. 7. Je normálne, trochu hluku, keď položka je spustený, ako to bolo aplikované s prekážkou motora.

Štítky: ilda laser, marcus miller, rgb laser app, ovládanie dj, rgb laser, dj, laserová show, dj, veľké dj box, aurora borealis plagát, aurora hviezdne nebo projektor.

Štýl Mini
Moc 0,5 w