Nordic perinu set Home cumlík posteľná bielizeň nastaviť čerstvé twin Kráľovná King Size posteľ nastaviť Obliečky Deka Kryt + Vankúš

nordic perinu set Home cumlík posteľná bielizeň nastaviť čerstvé twin Kráľovná King Size posteľ nastaviť Obliečky Deka Kryt + Vankúš

Popis:

Textílie: 100% Polyester vezmite Prosím na vedomie,

Twin set=1pcs Deka Perinu +1pcs obliečky na Vankúše

Kráľovná set=1pcs Deka Perinu +2 ks obliečky na Vankúše

Kráľ set=1pcs Deka Perinu +2 ks obliečky na Vankúše

2.Veľkosť:

Twin veľkosť

1pcs Deka Perinu : 168cmX229cm /66.14"X90.15"

1pcs obliečky na Vankúše :51X66cm/20.07"X25.98"

Kráľovná veľkosť

1pcs Deka Perinu :229X229cm/90.15"X 90.15"

2 ks obliečky na Vankúše : 51X66cm/20.07"X25.98"

Kráľ veľkosť

1pcs Deka Perinu :264X229cm/103.93"X 90.15"

2 ks obliečky na Vankúše :51X92cm /20.07"X36.22

Funkcie:

1. jemný dezén je vaša posteľ vyzerá viac módne a milosti.

2. 100% Polyesterové tkaniny dajte Deka Perinu cíti pohodlnejšie ,je vaša posteľ viac zdravé a šetrné k životnému prostrediu.

3.Vysoká kvalita skryté hladké zips dizajn zabraňuje poškriabaním, robí vaša rodina spánku bezpečnosti ,nech je vaša posteľ vyzerá krajšie a milosti .

4.Módny štýl:čisto farebné Švp štýl,takže krásne a milosť pocit vyhovuje moderný štýl domáce dekorácie.

5.Nákladovo efektívne produkty a ohľaduplný služby, ktoré si to zaslúžia.

Teplé pripomenúť: 1.Pretože Ručné meranie 1-4cm chyba je prípustné. 2.ak chceš inú veľkosť,prosím, kontaktujte nás 3.rýchla doprava, doprava zadarmo nie znamená, že nemusíte platiť navyše Vlastná 4.rôzne krajiny veľkosť je iný ,takže prosím, či je to dobre, pred nákupom 5.vzhľadom na dlhé vzdialenosti dopravy ,produkt bude trochu zložiť,to tak nie je plochý, ako obrázok ukázal,ale nemá vplyv na použitie. 6.č maloobchodnom balení, ak chcete, aby sa predaj opäť, alebo ako Darček ,prosím, že o balenie problém 7.kryt bez Tešiteľ,sa vzťahuje len na 8.ak ste spokojní s našimi službami, nechajte nám spätnú väzbu a u všetkých "piatich hviezd[Keď ste ohodnotili dodacia lehota časť vezmite prosím na medzinárodnej tranzitnej do úvahy.] Vaša úroveň sa nás snaží poskytnúť slúžiť lepšie.

Štítky: obliečky hodváb, obsiahnuté posteľná bielizeň nastaviť, kryt obliečky kráľovná, posteľ list sety jedinečné, flash t, obliečky kryt kráľovná žena, posteľná bielizeň bavlna, posteľ king size set, rukavice žinku, skladaný cumlík nastaviť kráľovná.

Použitie Domov
Druh List, Obliečka Na Vankúš & Perinu Sady
Štýl Moderné
Náplň ŽIADNE