Nové 16 cm BJD Bábika S Oblečením Bábika 13 Spoločné Hnuteľného Nahé Baby, 3D Oči Módne make-up Dievča, Darček k Narodeninám Deti DIY Hračka

Balík Obsahuje

1 sadu mini bábika s oblečením

Doprava

Dodacia lehota je o 15-45 pracovných dní v Číne Príspevku, Budeme sa snažiť v našich silách, aby sa položka včas. Ako kuriér, poveternostných a miestnych vlastné, niekedy doprava môže byť oneskorené. Môžete skontaktovať s nami rozšíriť vašu ochranu čas. Vaše pochopenie je veľmi vítané.

Platby

Akceptujeme platbu Alipay tu. Všetky hlavné kreditné karty sú akceptované cez bezpečné platobné procesor ESCROW.

Spätná väzba

Žiadny problém s výrobku, neváhajte a kontaktujte nás pred otvoriť sporu alebo ho opúšťajú, negatívny alebo neutrálny spätnú väzbu, díky moc. Budeme s vami spolupracovať, riešiť akékoľvek problémy. Ďakujeme za pochopenie. Čoskoro potvrdenie bude vysoko ocenil po prijatí položky. Od svojho spätná väzba je veľmi dôležitá pre náš obchod je rozvoj, úprimne vás pozvať na dovolenku 5 Hviezd pozitívnu spätnú väzbu pre nás, ak ste spokojní s našimi výrobkami andservices.

Štítky: muži bjd oblečenie, bjd bábika 31 cm, din bábika, 13 bjd bábika, 12 bjd oblečenie, 30 cm bábiku, bjd foto, 16 bjd bábika, 18 bjd bábika, šaty na leto veľké 3xl.

Mfg Poradové Číslo Móda
stav V Sklade