Prírodné sin-ťiangu Hetian jade Ručne leštené korálky, náramky prírodné nepravidelný mužov jade náramok

Vitajte na mojom obchode. Vaša spokojnosť je moja najväčšia motivácia!!!

Popis Produktu

* Funkcia

-Veľkosť: 18*20 MM, certifikát

-Materiál: Prírodné jade

-Prirodzený a hladký.

-Ručne vyrezávané leštenie.

-To je vynikajúce handwork a veľké umenie poklad.

-Položka v plnej miere exponáty tvorivosti ducha a brilantné kultúry.

-Skvelý darček pre vašich priateľov, alebo pre svoju kolekciu.

-Priniesť šťastie sa na vás.

Bezpečnostné opatrenia:

1.Desať-čas cena kompenzácie za jeden falošný produkt. Podpora professionl identifikáciu .nie je dôvod, aby retum .Prosím vás ubezpečiť, nákup.

2 Express: Ak vaša objednávka suma presahuje $7, všetky objednávky mať sledovanie informácie. Ak objednávku je menej ako $7, som sa poslať poštových paketové alebo Singapur paketové, nie je sledovanie informácie, ale bude to dorazí bezpečne!

3. Kontaktujte nás: Ak máte akékoľvek otázky, prosím kontaktujte nás ,odpovieme vám hneď ako to bude možné!

4. Vrátenie a Výmena: Ak nie ste spokojní s tovarom, môžete ho vrátiť bezpodmienečne do 14 dní po prijatí to .

Štítky: dragin jade náramok, sin-ťiangu tanec, grren jade náramok, náramok zelený nefrit, jade prívesok, passepartout, hetian jade prívesok, náramok pixiu, jade sochu tapety, náramok jade.

Hlavný Kameň Jade
Priemer 12*8