Objektív fotoaparátu a Objektívu Kapota Pokrytie Pokožky Nálepka Pre Sony FE 24-70mm f/2.8 GM Objektív (SEL2470GM) Kryt Protector Carbon Fiber Čierna

Tu sú niektoré súvisiace produkty pre váš odkaz

To je len objektív fotoaparátu nálepky nesmú obsahovať fotoaparát

Na KIWIFOTOS KS séria Anti-Scratch Ochranný Film Pokožky je špeciálne navrhnutý pre vybrané fotoaparáty a objektívy. Tento zvyk fit ochranný film nielen zdobí váš prevodovka, ale tiež im poskytuje lepšiu ochranu, čo je ďaleko od nečistôt a nežiaducich škrabance. Okrem toho, ochranný film zvyšuje priľnavosť a umožňuje bezpečnejšie držať pri snímaní. Vyrobené z vysoko kvalitného 3M materiál, ochranný film je eko-šetrné a vymeniteľné. Bezo zvyšku bude odišiel, keď si ošúpeme ho. Okrem toho, vetracie otvory návrhu na ochranné fólie účinne zabraňuje bubliny.

Najdôležitejšie Produkty

Vlastné fit dizajn

Zdobí váš fotoaparát alebo objektív

Vyrobené z vysoko kvalitného 3M materiál

Bezo zvyšku bude odišiel, keď si ošúpeme ho

Vetracie otvory dizajn, aby sa zabránilo bubliny

Zvyšuje priľnavosť a umožňuje viac bezpečné držanie

Chráni váš fotoaparát alebo objektív proti nežiaducim škrabance

Kompatibilita: Sony FE 24-70mm f/2.8 GM Objektív (SEL2470GM)

Štítky: sony fe full frame, clona petal 49 mm, nikon pokožky, canon r6, eng b4 objektív, sony fe, 24 70 mm canon, uhol sony objektív, sony fe gm objektív, 24 70 mm.

Druh Príslušenstvo Súpravy
Package Áno
Pre Sony FE 24-70mm f/2.8 GM Objektív (SEL2470GM)
Názov Objektív fotoaparátu a Objektívu Kapota Pokrytie Pokožky Nálepky