Späť

Mesačný plán FEBRUÁR

aktualizácia 3.1. 2019

Dátum

Aktivita

Hodina/časová dotácia

Trieda

Zodpovedná osoba

1.2.

Polročné prázdniny

4.9.

Rodičovské združenie pre žiakov 9. ročníka

18,00 hod.

9.

Haršányová, Karczubová

4.9. – 8.2.

Lyžovačka


7.

Kadlubcová, Bachratý, Ladániová

8.2.

Beseda so zubným lekárom


8., 9.

Grešnerová


CPPPaP – preventívne programy


4., 5.

Karczubová

11.2.

Zasadnutie MZ a PK

13,30 hod.


Vedúci MZ a PK

14.2.

13.2.

Valentínska diskotéka v ŠKD

13,30 -  15,30

ŠKD

vychovávateľky

18.2.

Pracovná porada

13,30 – 14,30


vedenie školy

19.2.

Hollého pamätník I. stupeň

13,30

1. – 4.

Krupová


Hollého pamätník II. stupeň

13,30

5. – 9.

Dirgová

22.2.

Karneval

14,00 – 18,30


ZRPŠ + vedenie školy


CPPPaP – preventívne programy

4 . – 6. hodina

4., 5.

Karczubová

25.2. – 1.3.

Jarné prázdniny



Mesačný plán JANUÁR

aktualizácia 9.1. 2019


Dátum

Aktivita

Hodina/časová dotácia

Trieda

Zodpovedná osoba

10.1. 2019

Basketbal



Ladániová

14.1.  2019

Rodičovské združenie - individuálne


1. – 9.

Triedni učitelia

16.1. 2019

Okresné kolo ANJ



Ožvaldová

24.1. 2019

Zasadnutie výchovnej komisie

13,30 hod.


Výchovný poradca

17.1. 2019

Okresné kolo NEJ



Valovičová

18.1. 2019

Uzatvorenie známok

do 13,30 hod.


Všetci pedagogickí pracovníci

21.1. 2019

Pedagogická rada - klasifikačná

13,30


Vedenie školy

26.1. 2019

Rodičovský ples

20,00 hod.


ZRPŠ

24.1. 2019

štvrtok

Uzatvorenie známok

do 13,30 hod.


Všetci pedagogickí pracovníci

28.1. 2019

pondelok

Pedagogická rada - klasifikačná

13,30


Vedenie školy

30.1. 2019

Finančná gramotnosť

1. – 4. hod.

1. – 5. hod.

1. stupeň

2. stupeň

Vedenie školy

Matematická olympiáda – okresné kolo, Trnava


5. a  9.

Učitelia matematiky

31.1. 2019

Finančná gramotnosť

1. – 4. hod.

1. – 5. hod.

1. stupeň

2. stupeň

Vedenie školy

Blšák v ŠKD

od 13,30 hod.

1. – 4. ročník

Vychovávateľky v ŠKD

Polročné hodnotenie (vysvedčenie)

na poslednej hodine


Triedny učitelia



Mesačný plán DECEMBER

aktualizácia 4.12. 2018

Dátum

Aktivita

Hodina/časová dotácia

Trieda

Zodpovedná osoba

3.12.

Metodicko-odborný seminár   CPPPaP Sereď

8,00 hod. - 12,00

-

vedenie školy


4.12.

Beseda s meteorologičkou M. Jarošovou

8,00 hod.

5., 6.

Páleníková

Volejbal

od 8,30

9. dievčatá

Ladániová

5.12.

Roráty

6,30 hod.


kňaz

6.12.

Mikuláš v škole

7,35 hod. – 10,00 hod.

9. ročník

Angibaud

ECO recykluj Tour

10,00 hod.

KD

Grešnerová

Mikulášska diskotéka v ŠKD

13,30 hod.

telocvičňa

vychovávateľky

11.12.

Literárno-recitačná súťaž  "A slovo bolo u Boha"



Valovičová

Súťaž – vianočné aranžovanie


7. dievčatá

Ladániová

12.12.

Pytagoriáda


2. – 4.

Haršányová

Roráty

6,30 hod.


kňaz

13.12.

Pytagoriáda

13,30 hod.

6. – 8.

Haršányová

14.12.

Vianočný bazár v telocvični 

17,00 hod.


vedenie školy

19.12.

Roráty

6,30 hod.


kňaz

21.12.

Triedne vianočné besiedky



triedni učitelia




Mesačný plán NOVEMBER

aktualizácia 13.11. 2018

Dátum

Aktivita

Hodina/časová dotácia

Trieda

Zodpovedná osoba

5.11.

Exkurzia do Múzea holokaustu

Sereď

7,30 – 11,30

6., 7.

Páleníková, Meričková, Grešnerová

9.11

Lampiónový sprievod

17,00 hod.

Celá školy

vedenie školy

Exkurzia BA – veda a technika

8,00 – 12,00

8.

Bachratý, Grešnerová

12.11.

Pedagogická rada - klasifikačná

13,30 hod.


vedenie školy

Rodičovské združenie - spoločné

Od 16,30 hod.

1. -9.

Triedni učitelia

14.11.

Návšteva z Kunštátu ČR

9,00 – 14,00


Vedenie školy

15.11.

Komparo 9. ročník

1. – 4.

9.

Lovásiková

12.11 – 16.11.

Jazykový týždeň


6. – 9.

Ožvaldová

19.11.

Zasadnutie MZ a PK

13,30 hod.

-

vedúci metodických orgánov

Divadelné predstavenie BA

Od 9,00

8., 9.

Dirgová, Kromholc Suchánová

21.11.

Testovanie 5

7, 30 -  12,00

5. ročník

Lovásiková

Riaditeľské voľno

Celý deň

6. – 9.

vedenie školy

PK – prírodné vedy

12,10 hod.

-

Vedúca PK

23.11.

Matematická súťaž - Náboj

Trnava

8,00 - 14,00

výber žiakov II. stupňa

Haršányová

zasadnutie MZ

13,30 hod.

-

Vedúca MZ

26.11.

Turnaj vo vybíjanej - ŠKD

13,30

ŠKD

vychovávateľky

PK – spoločenské vedy

13,30 hod.

-

Vedúca PK

27.11.

Exkurzia do hvezdárne


5., 6.

Páleníková

28.11.

Všetkovedko

Expert

13,30 hod.

30 žiakov

Haršányová, Kadlubcová

29.11.

Divadlo Bratislava -  Koza rohatá


I. stupeň + 5. ročník

Učitelia I. stupňa



Mesačný plán OKTÓBER

aktualizácia 24.10. 2018

Dátum

Aktivita

Hodina/časová dotácia

Trieda

Zodpovedná osoba

5.10. + 8.10.

Účelové cvičenia

5 hodín

5. – 9.

Páleníková

8.10. – 12. 10.

Týždeň zdravia

V rámci vyučovania

1. – 9.

Všetci učitelia

10.10.

Súťaž tried o najlepšiu zdravú nátierku

2. hodina + prestávka


Triedni učitelia

12.10.

Beh zdravia

5. hod. – I. stupeň, 6. hodina II. stupeň

1. – 9.

Všetci pedagógovia

15.10.

Šarkaniáda v ŠKD

Od 13,30 hod.

1. – 4.

vychovávateľky

16.10

Volejbal chlapci


8., 9.

Bachratý

18.10

Volejbal dievčatá


8., 9.

Ladániová

16.10.

Múzeum Galanta


8., 9.

Páleníková

22.10. -  26.10.

Farebný týždeň

V rámci vyučovania

1. – 9.

Triedni učitelia

22.10.

Pracovná porada 



Vedenie školy

26.10.

Beseda o ľudských právach

5.+ 6. hodina

8.,9.

Ožvaldová

29.10.

Riaditeľské voľno

Celý deň

1. – 9.

Vedenie školy

30.10.

Štátny sviatok

31.10. – 2.11.

Jesenné prázdniny


Mesačný plán SEPTEMBER

aktualizácia 4.9. 2018

Dátum

Aktivita

Hodina/časová dotácia

Trieda

Zodpovedná osoba

4.9.2018

Školský poriadok

1. hod.

1. – 9.

Triedni učitelia

Preberanie nových učebníc

2. – 4. hor.

2. – 9.

Kadlubcová

Vyučovanie podľa rozvrhu

5. hod.

1. – 9.


od 5.9. 2018

Riadne vyučovanie podľa rozvrhu


1. - 9.


11.9. 2018

Kurz prvej pomoci pre pedagogických pracovníkov/voľno pre žiakov prvé 3. hodiny

1. – 3. hod.


vedenie školy

14.9. 2018

Beseda s futbalistami Spartak Trnava

9,30 – 10,30

3. – 9.

vedenie školy

18.9. 2018

Plenárne rodičovské združenie

17,00 hod.


Predsedníčka ZRPŠ

Triedne rodičovské združenie

Po skončení plenárneho


Triedni učitelia

28.9. 2018

Jesenné dyňohranie

17,00 hod.

1. – 4.

Haršányová

26.9. 2018

Európsky deň jazykov

Počas dňa


Vyučujúci cudzích jazykov



Kontakt

033/55 90 123
0905 968 103
zs.voderady@gmail.com
Školská, 160
919 42 Voderady

Školská jedáleň

0948 446 943